Кілька кілометрів траси Рівне-Луцьк, на відрізку від Рівного до Обарова, більше нагадують місце танкових випробувань, ніж автомобільну трасу. Після того, як зійшов сніг, проїзд відкритою для руху транспорту частиною став просто неможливий, бо дорога в прямому розумінні розлізлася, а відремонтованою частиною їздити поки що заборонено.

Читайте також: Стало відомо, скільки коштуватиме проїзд на платній дорозі "Ягодин-Ковель-Луцьк"

Утім, відремонтована ділянка дороги не загороджена, тож частина водіїв їдуть "новою" смугою в обидва боки. Так само їдуть і старою розбитою. Про це пише "Інформаційний потік. Рівне."

Цей дивовижний рух без правил, кажуть, іноді контролюють поліцейські, штрафуючи тих, хто виїжджає на "нову" смугу. Тож кілька кілометрів цієї дороги водії в Instagram назвали платним: за 255 грн (це розмір штрафу). Але це – не вихід, адже їхати старою і вкрай зруйнованою неможливо, дорога аварійна!

Читайте також: Повідомили, чи будуть платними дороги Великого будівництва

Як повідомив речник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Дмитро Леонтіюкжахливі ями  орієнтовно три ділянки по 300 метрів – будуть відфрезовані, щоб зменшити ямковість.

"Фреза – механізм, який на зиму консервують. Зараз підрядник знімає з консервації і приводить механізм до ладу, обіцяють орієнтовно в неділю приступити до робіт", – пояснив Дмитро Леонтіюк.

На час виконання цих робіт нову смугу не відкриватимуть для руху, адже ці роботи займуть кілька годин часу. Нову смугу офіційно відкриють для руху транспорту орієнтовно у травні.

Загалом об‘єкт – усі 4 смуги руху – планують нарешті здати в експлуатацію вкінці цього року.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook