Цьогоріч чемпіонат України з крос-триатлону «Kovel Triathlon Cup 2021» «переїхав» у Ковель і відбуватиметься 14 серпня під патронатом міського голови.

Читайте також: Восьмеро волинських спортсменів візьмуть участь в Олімпійських іграх-2020

Про це йдеться на сайті міської ради Ковеля.

Раніше такі змагання відбувались у селах Сомин Турійського району та Смідин Старовижівського.

Узгодити схему трас і стартові локації змагання, обговорити питання безпеки спортсменів, надання їм медичної допомоги, режиму перекриття доріг та належного облаштування ділянок, відведених для проведення чемпіонату зібралися організатори та ініціатори – керівники громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля», поліцейські, рятувальники, медики, а також – волонтери.

«Ми фокусуємось на трьох видах спорту (плаванні, велопробігах та пробігах) і намагаємось в Ковелі максимально звернути увагу людей на триатлон. У нас є федерація, але немає людей, які б хотіли все влаштувати і показати. Ми об’їздили практично всю Україну і Західну Європу на змаганнях, бачили рівень організації. І можемо зробити це тут», – каже Денис Дубінко, керівник громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля».

Організація спортивного заходу всеукраїнського рівня популяризуватиме Ковель, водосховище річки Турія і познайомить гостей з іншим, автентичним Ковелем, – так важають організатори чемпіонату.Змагання відбуватимуться у двох категоріях: професіонали та аматори. Для учасників влаштують три етапи спортивних випробувань на різних дистанціях: плавання 1000 метрів, велоперегони 20 кілометрів, біг 6 кілометрів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook