Нова кухня – важливе рішення, котре потребує уваги та часу. Необхідно продумати всі нюанси, аби навіть через кілька нею як років користуватися новою. З одного боку, усе повинно бути функціональним, зручним і гігієнічним, з іншого – затишним та естетично привабливим. Щоб гарнітур виправдав очікування, слід взяти до уваги поради спеціалістів, а також особливості приміщення та власні побажання.
Визначаємось – готовий гарнітур чи на замовлення
Готовий гарнітур – це часто дешевший варіант. Та й чекати довго його не потрібно. Так, в інтернет-магазині Dybok https://www.dybok.com.ua/ua/product/pidcatalog/22 кухонні гарнітури представлені в широкому виборі. Безліч ідей можуть надихнути вас на створення особливого простору. Проте доведеться орієнтуватися на стандартні розміри тумб і комплектацію. У цьому випадку потрібно так продумати розміщення гарнітуру, щоб не залишалося "дірок" – незаповнених кутів. Кухня на замовлення дозволяє врахувати нестандартні ніші та розміри, виступи та складну конфігурацію. Вибір – за замовником.
Представляємо кухню своєї мрії
Спочатку потрібно подумати над дизайн-проектом. Значення мають різні нюанси:
Стиль. Визначте заздалегідь хоча б приблизний дизайнерський напрямок. Це може бути класика, мінімалізм, авангард, модерн, хай-тек та ін. Рішення повинно базуватися на загальному інтер'єрі будинку або незалежно від нього.
Колір. Тут діють такі ж правила, як і з дизайном. Головне – врахувати, що для маленьких кухонь актуально вибирати світлі або пастельні відтінки, без зайвих елементів декору. Тоді кімната виглядатиме просторішою та затишнішою. Якщо приміщення велике, то доречними будуть насичені та яскраві тони меблів. Вони зроблять робочу зону енергійнішою, щоби вона надихала вас на створення кулінарних шедеврів.
Матеріал і його фактура. Для корпусу здебільшого використовується ДСП. З цього матеріалу виготовляють й фасад. Для лицьової частини меблів, котра задає тон усьому інтер'єру, підійде також МДФ. Зверху може наноситися шпон, фарба, плівка, що дозволяє отримати глянцеву чи матову поверхню. Еталоном якості та екологічності вважаються дерев’яні меблі. Проте це дороговартісний матеріал.
Кухонний гарнітур може бути з ручками та без них. Вибирайте варіант з урахуванням своїх бажань та потреб.
Продумуємо практичну сторону меблів для кухні
Вид розташування меблів повинен відповідати параметрам приміщення. Планування кухні з Г-подібною конфігурацією робочої зони вважається найзручнішим, особливо в невеликих кімнатах правильної форми. Такий гарнітур дозволяє задіяти кути та зручно вибудувати лінію мийка – плита – холодильник. Крім того, на такій кухні залишається місце для обідньої зони або навіть острова.
В умовах обмеженого простору можна також використовувати лінійні меблі для кухні. У просторому приміщенні гарно виглядає П-подібний гарнітур. Він дає змогу максимально обладнати робочу зону. Також у великих кухнях застосовують острівні чи напівострівні конфігурації.
Обираємо компанію-продавця
Замовляти кухню варто лише у перевіреної компанії, котра добре зарекомендувала себе на ринку. Так, якісні меблі та вигідні умови покупки пропонує інтернет-магазин "Dybok". Тут можна знайти актуальні новинки від відомих виробників. Менеджери компанії допоможуть врахувати всі практичні моменти в проекті кухні. Маючи склади по всій Україні, "Дубок" швидко доставить меблі, незалежно від місця вашого знаходження.
Коментарі
коментарів немає