Американський актор Сем Ллойд, відомий за роллю адвоката Теда Бакленда в серіалі "Клініка", пішов із життя. Причиною смерті став рак мозку, який поширився на інші органи.

Читайте також: Раптово помер зірка фільму "Мільйонер із нетрів" (фото)

Сем Ллойд пішов із життя у віці 56 років. Про смертельне захворювання стало відомо у січні 2019 року. Лікарі не змогли нічого вдіяти, адже пухлина, виявлена в знаменитості, була неоперабельною. Про це повідомляє видання Variety.

Новину про смерть Сема Ллойда підтвердив його агент. Пухлина мозку, яка не піддавалася операції, негативно вплинула на здоров'я актора. Згодом рак поширився на легені, щелепу, печінку та хребет і вже нічого не можна було вдіяти.

Про страшний діагноз Сем дізнався через декілька тижнів після того, як його дружина Ванеса народила первістка.

Читайте також: Померла зірка "Відчайдушних домогосподарок" (фото)

Сем Ллойд – американський актор та музикант. Він працював на телебаченні та в кіно протягом тридцяти років і за цей час встиг взяти участь у декількох десятках робіт. Зіграв ролі у серіалах "Відчайдушні домогосподарки", "Американська сімейка", "Звабливі та вільні", "Малкольм у центрі уваги". Проте найбільшого успіху та популярності Сему принесла роль адвоката Теда Бакленда у серіалі "Клініка". Також Ллойд був талановитим музикантом. Він співав у гурті The Blanks і грав на бас-гітарі в трибютному колективі Beatles – The Butties. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook