На Волинь завітав екс-президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.
Читайте також: Порошенка, Парубія та членів "ЄС" закидали димовими шашками на зустрічі із виборцями (фото, відео)
Горохів – перше місто, куди прибув Порошенко. У рамках візиту 27 червня він відвідає ще й Ківерці та Луцьк.
Петро Порошенко на передвиборчому мітингу вихвалював свої досягнення "Армія. Мова. Віра" на посту президента України. З натовпу, котрий вже майже весь розійшовся, один з чоловіків почав виявляти недовіру до екс-президента. До цього чоловіка підійшла поліція та приватна охорона Петра Порошенка, котрі почали витягувати чоловіка за руки з натовпу. Також до цього пенсіонера підійшов сам Порошенко, вдарив його у плечі та сказав: "Таким як ти тут не місце! Чемодан, вокзал, Росія! Іди звідси і не заважай нам проводити мітинг!"
Журналіст видання "Під Прицілом" взяв коментар у чоловіка, якого штовхнув екс-президент. Ним виявився голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевчук Микола Микитович.
"Щоб я хотів почути? Хай би він відповів, Верховна Рада прийняла що ми, афганці та чорнобильці, отримували з 2006 по 2011 роки пенсії по 9000 гривень. Пенсії перестали виплачувати, нібито через те що не було грошей у бюджеті.
Після того, як Порошенко прийшов до влади, він наложив вето на цей закон. І постійно кажуть нам, що нема грошей! І ми отримуємо всього-на всього 20%. Я мав би отримувати пенсію у сумі 16800 гривень, а насправді отримую менше 4000 гривень.
Якщо сказати чесно, то Порошенко веде себе як брехун!" − зазначає пенсіонер.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Віталій
27.06.2019 15:13:15
Брехун і мародер побачив реальну підтримку з кількох десятків дякувальників і з позором поїхав
Анонім
27.06.2019 16:54:11
Не треба так ображати людину я зупинила подальше вторгнення і ви спокійно можете подивитися телевізор, і послухати все що завгодно, це єдиний президент який зібрав армію і захистив країну на міжнародному рівні. Справжні патріот!!! А зараз що маємо? https://www.facebook.com/oleshkomiroslav/videos/2541852872506163/
Анонім
27.06.2019 18:05:01
Ти що предурок, хто що зробив!!! Він сам почав цю війну!!!
Анон
27.06.2019 18:16:28
Хай своїх з родини повідправляє на війну і сам поїде не на годину і не на хвилини, а так на місяць, а то і більше тоді побачимо як ви заговорите! Тим кому заплатив він, ходять і облизують йому срачину! Придурки тфу на вас! Гидота, як казали "купляться за мішок гречки" Їздить за кордон лікуватися, а ти сиди і думай де взяти гроші на ті ліки і як попадеш в лікарню то сидиш чекаєш і думаєш чи не здохниш під тими дверима бо на тебе ніхто уваги не звертає бо ти грошеняток не маєш! А ви дальше підлизуйтее!!
Анонім
28.06.2019 12:29:40
ти молодець все правильно кажеш
Я за Зе
29.06.2019 09:24:27
Не пустив далі війну Коломойський
Віра
06.07.2019 17:56:04
Дебіл
Мила
27.06.2019 18:06:48
Цей бандит розікрав країну разом з бандою дипутатів, які сидять жопу протирають. Чий не захисник, алкоголік
Аліса
27.06.2019 18:54:26
Порох за 5 років нічого не зробив,а ти хочеш за місяць. Вилікуйся за місяць тоді побачиш. Поїдь за границю на заробітки тоді можеш Говорити.
Галина
27.06.2019 20:09:23
Як все справедливо сказано
Володимир
27.06.2019 20:09:59
Жахаюсь, наскільки наш люд тупий. Хочеться вірити, що всю фейкову інфу пишуть проплачені ідіоти, бо інакше тільки глухосліпонімі не помічають наскільки Україна зміцнилась як держава при Порошенку. Я не ідеалізую Пороха, але думаю, дуже скоро кожен відчує зміни у владі.
Світлана Світла
27.06.2019 20:35:04
Володимире,Ви праві!
Nick
27.06.2019 23:11:03
Ти чи психічрохворий чи повний ідіот?)))
Тетяна
04.07.2019 11:46:08
Повністю погоджуюсь і дивуюсь людській тупості
124
05.07.2019 18:49:40
ти 5 років жив по--Новому.? То хто тупий?
Олег
08.07.2019 00:25:47
Я жахаюсь з таких убогих олігофренії як ти
Вікторія
27.06.2019 21:11:29
Його ще нічого не спасе
Швед
28.06.2019 09:07:57
Респект Володимир.Вата є вата
Міла
29.06.2019 13:08:16
Цей бандит Порошенко продав Україну за свої мілярди і війну він зробив в Україні і далі лізе наволоч разом з такими як сам...
Надiя
02.07.2019 09:51:49
Люди злые и не думающие...Аргументов нет - ругаются. Найдите хорошее, не только в своих холодильниках. А о плохом есть кому с РАДОСТЬЮ рассказывать о Украине, Порошенко и.т.д...
Людмила
06.07.2019 21:54:20
Пороха Ждёт суд.