На Волинь завітав екс-президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко

Читайте також: Порошенка, Парубія та членів "ЄС" закидали димовими шашками на зустрічі із виборцями (фото, відео)

Горохів – перше місто, куди прибув Порошенко. У рамках візиту 27 червня він відвідає ще й Ківерці та Луцьк.

Петро Порошенко на передвиборчому мітингу вихвалював свої досягнення "Армія. Мова. Віра" на посту президента України. З натовпу, котрий вже майже весь розійшовся, один з чоловіків почав виявляти недовіру до екс-президента. До цього чоловіка підійшла поліція та приватна охорона Петра Порошенка, котрі почали витягувати чоловіка за руки з натовпу. Також до цього пенсіонера підійшов сам Порошенко, вдарив його у плечі та сказав: "Таким як ти тут не місце! Чемодан, вокзал, Росія! Іди звідси і не заважай нам проводити мітинг!"

Журналіст видання "Під Прицілом" взяв коментар у чоловіка, якого штовхнув екс-президент. Ним виявився голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевчук Микола Микитович.

"Щоб я хотів почути? Хай би він відповів, Верховна Рада прийняла що ми, афганці та чорнобильці, отримували з 2006 по 2011 роки пенсії по 9000 гривень. Пенсії перестали виплачувати, нібито через те що не було грошей у бюджеті.

Після того, як Порошенко прийшов до влади, він наложив вето на цей закон. І постійно кажуть нам, що нема грошей! І ми отримуємо всього-на всього 20%. Я мав би отримувати пенсію у сумі 16800 гривень, а насправді отримую менше 4000 гривень. 

Якщо сказати чесно, то Порошенко веде себе як брехун!" − зазначає пенсіонер.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook