На Волині вчителі хворіють в рази частіше на коронавірус, ніж їхні вихованці. При цьому протягом останніх тижнів зросла кількість і школярів з коронавірусом.

Читайте також: Стало відомо, як працюватиме громадський транспорт під час локдауну

Про це в програмі "Актуально" на "12 каналі" розповіла заступниця начальниці управління освіти і науки Волинської ОДА Тетяна Соломіна, передає Волиньпост.

"Якщо вибрати будь-який день з початку нашого моніторингу, наприклад, 14 вересня, то в цей день захворів 1 учень і 15 вчителів", – каже посадовиця.

Вона зазначила, що коли були спалахи коронавірусу, то в декотрих селах хворіли понад 30% вчителів, а от учнів хворіла маленька кількість, хоча зараз зросла і ця цифра.

Читайте також: Виганяють із речами на вулицю: українки в Італії опинилися на межі виживання через COVID-19

"У перший тиждень листопада захворіли 16 учнів і 103 вчителі, у другий тиждень листопада – 15 учнів і 75 педагогів, у третій тиждень – 59 учнів і 108 педагогів", – каже Тетяна Соломіна.

Незважаючи на те, що кількість хворих на коронавірус школярів на Волині зростає, зараз немає навчального закладу, повністю закритого на карантин. Учні та вчителі пристосувались навчатись у час пандемії. Зараз в області лише два класи перебувають на дистанційному навчанні.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook