"Інтелектуальний локдаун", якщо його запровадить уряд в Україні, передбачатиме, що регіони виходитимуть з обмежень у різний час. Головним критерієм для виходу області із карантину буде епідеміологічна ситуація.

Читайте також:Локдаун буде точно: в РНБО розповіли про два варіанти дат

Про це розповів керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі "Свобода слова" на ICTV.

Зі слів Арахамії, ідея нового типу карантину передбачає, що регіони, де ситуація з коронавірусом буде кращою, виходитимуть з локдауну раніше. Втім, він наголосив, що наразі уряд ще не має фінальної моделі карантину, оскільки ще опрацьовуються варіанти для мінімізації економічних збитків.

Водночас ідею "інтелектуального локдауну" запропонували на одній з нарад за участю очільника Кабміну і голів фракцій, де обговорювалися варіанти посилення карантину.

Читайте також: Степанов повідомив, чи продовжать карантин вихідного дня

"Мова йшла про те, коли буде локудаун, чи буде локдаун, який саме це буде локдаун. То прем'єр-міністр визначив, що це не буде копія того локдауну, який був навесні, а це буде так званий "інтелектуальний локдаун", який має за собою мету, що після локдауну вихід нерівномірний, а з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах", − пояснив Арахамія.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook