Догляд за шкірою – актуальне питання в будь-якомі віці, оскільки ніхто не може себе застрахувати від небажаних змін шкірного покриву. висипання та подразнення можуть з’явитися з багатьох причин. Саме тому потрібно підібрати коректний догляд і правильні засоби, які ви знайдете за посиланням https://viridis.ua/ru/cosmetics-for-the-face/

Догляд при сухій шкірі

Суха шкіра вимагає максимально бережних процедур., читайте більше на сайті https://viridis.ua. В такої шкіри пошкоджений захисний гідроліпідний бар'єр, але його можна відновити за допомогою правильного догляду: 

1. Очищення повинно бути м'яким. Підійде молочко або мицеллярная вода для зняття макіяжу. Ніжно очищаюча піна з такими зволожуючими інгредієнтами, як Д-Пантенол, гель алое вера, гліцерин. Чим менше милиться продукт, тим краще.

2. Щоб допомогти шкірі швидко відновити pH (кислотно-лужний баланс), використовуйте тонік з гіалуроновою кислотою. Потрапляючи на поверхню епідермісу, вона утворює плівку, яка перешкоджає випаровуванню вологи і одночасно захищає від агресивних чинників середовища.

3. У кремах шукайте кераміди і ліпідовідновлюючі компоненти – вони тепер ваші найкращі друзі. Вони замикають вологу в шкірі, тим самим перешкоджаючи руйнуванню гідроліпідної мантії. 

4. Ранньою весною слід використовувати креми, у яких більш щільна текстура. 

5. Суха шкіра тонша і особливо схильна до передчасного старіння, тому для активного догляду використовуйте сироватки з комплексом антиоксидантів. 

Догляд при нормальній шкірі 

Для більш тривалого підтримання молодості і краси є кілька порад по догляду:

1. Замість агресивних лужних гелів з SLS і SLES, використовуйте м'які пінки або міцелярну воду.

2. Щоб підтримувати оптимальний водний баланс, регулярно використовуйте зволожуючу косметику. Виключіть з догляду спиртові тоніки і однокомпонентні маски з глиною, так як ці продукти сушать шкіру.

3. Поекспериментуйте з нічними масками, вони освіжать ваше обличчя!

Догляд при жирній шкірі 

Правила догляду в даному випадку такі:

1. Необхідно замінити агресивне очищення на більш дбайливе. Мило і лужні засоби для вмивання лише погіршують ситуацію, оскільки вони порушують гідроліпідний бар'єр. А шкіра, щоб скоріше його відновити, почне підвищувати вироблення себума. І вийде замкнене коло. Щоб зупинити цей процес, краще використовуйте малопінні гелі. 

2. Ігнорування зволоження – одна з головних помилок. Це необхідно для зупинки зайвої вироблення себума. Вода потрібна жирній шкірі не менше, ніж сухій: нестача вологи посилює роботу сальних залоз, а лущення провокує закупорку пор. При вибору крему віддавайте перевагу легким гелевим текстурам. 

3. Відмовтеся від спиртовмісної косметики. Судження, що жирну шкіру треба "підсушувати", помилкове.