Любомльське територіальне медичне об'єднання отримало нового керівника. Ним став Володимир Дибель. Відповідне рішення прийняли депутати Любомльської міськради на п’ятій позачерговій сесії, яка відбулася позавчора. Про це інформує місцева газета "Наше життя". 

Читайте також: Призначили нового військового комісара району на Волині

Тому вже під час розгляду першого питання порядку денного окремі народні обранці загострили увагу на відсутність у переліку установ, що надають соціально важливі послуги населенню територіального медичного об’єднання. Щоправда, це стосувалося умов оренди комунального майна, а воно, як таке, вже наступним рішенням передається в оперативне управління ТМО, – пояснювали депутату Олександру Децю.

Одразу після врегулювання усіх майнових питань та відносин у сфері оренди комунального майна, депутати перейшли до медичної тематики безпосередньо. Найперше заслухали інформацію Ігоря Торби про призначення генерального директора, згідно якої пропонувалося затвердити на цій посаді Володимира Дибеля, уклавши з ним контракт на три роки.

Читайте також: Науковець Луцького НТУ отримав почесну нагороду (фото)

Сам же Володимир Юрійович звернувся підтримати таке рішення, пообіцявши сумлінно працювати на благо громади. У виступах інших депутатів прозвучала пропозиція щодо укладення контракту терміном на один рік, однак під час дискусії вона підтримки не знайшла. Відтак, більшістю голосів (17 – "за", 1 – "утримався") генеральним директором Любомльського ТМО призначили Володимира Дибеля, зобов’язавши міського голову укласти з ним контракт на три роки.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook