Чоловік, який захопив заручників у Луцьку перебував у місцях позбавлення волі. Максим Плохой – це його псевдонім.

Читайте також: У приміщення поліції у Луцьку, куди прибув Аваков, стріляли

Про це пише ІА Волинські новини.

Нагадаємо, 21 липня у Луцьку чоловік захопив рейсовий автобус з заручниками. Згодом стало відомо, що його звати Максим Плохой. Проте, це його несправжнє ім’я. Чоловіка насправді звати Кривош Максим Степанович.

Чоловік відсидів кілька термінів у місцях позбавлення волі. Саме там він і написав свою книгу "Філософія злочинця".

Він часто бував у Луцьку, має тут багато знайомих та навіть після виходу з в’язниці перебував у полі зору поліції. Зі слів людей, які його опізнали, чоловік справляв враження адекватної людини, щоправда дивакуватої. Він часто міняв номери телефонів і мало говорив про себе конкретної інформації.

Також з офіційних джерел стало відомо, що Максим Кривош примусово лікувався у психіатричній лікарні.

Читайте також: Автобус із заручниками у Луцьку: спливло справжнє ім'я терориста

Як повідомив у фейсбуці Ігор Алексєєв, чоловік, який захопив заручників у Луцьку, в 1999 році отримав громадянство, жив у Луцьку на бульварі Дружби Народів. У 2014 він продав квартиру, одружився під час перебування в тюрмі.

В 1994 році Луцький міський суд Волинської області засудив його за - ст.142 ч. 2 (Розбій); ст. 143 ч. 2 (Шахрайство) ст. 144 ч. 2 (Вимагання), ст. 222 ч. 1 і ч. 3 (Незаконне носіння, зберігання, придбання, виготовлення і збут вогнепальної або холодної зброї, бойових припасів і вибухових речовин).

В 2005 році Луцький міськрайонний суд засудив за - ст. 222 ч. 1 (Шахрайство з фінансовими ресурсами), ст. 257 (Бандитизм), ст. 189 ч. 4 (Вимагання), ст. 263 ч. 1 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами).

Раніше двічі судимий і відбув покарання у вигляді позбавлення волі терміном близько 10 років у виправних установах за скоєння низки тяжких злочинів.

За інформацією видання Сила правди тираж його книги – 400 екземплярів, 560 сторінок, видавництво невідоме. Схоже, книга автобіографічна і містить реальні факти з життя Максима Плохого.

Читайте також: Попросив більше не зв'язуватись: у Луцьку родичі заручників перебувають на місці НП

У своїй книзі чоловік пише, що:

– Ріс у родині інтелігентів, проте в дитинстві надивився бойовиків і «решил стать крутым». Тож в 11 класі його затримали на ринку з рушницею, проте завдяки зв’язкам батька справу закрили.
– Навчався у духовній семінарії, але за кілька місяців розчарувався у церкві.
– Був засуджений на вісім років позбавлення волі за створення і керування бандою, покарання відбував на Львівщині.
– Після першого шестрічного ув’язнення вийшов на волю у 24 роки.

Цитата з книги: "Досье моих подвигов, собранное ментами, позволило суду впаять мне, 18-летнему, шесть лет лишения свободы. Это был мой первый срок, который я отсидел до звонка".

Повідомляють, що батько терориста працював у луцькому політесі, а мама загинула в ДТП на Світязі. Також у нього в Луцьку проживає брат. Прописаний він офіційно в Дубно, оскільки він там наче одружився.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook