У Донецькій області затримали громадянина РФ, який купував дітей для сексуальної експлуатації.

Читайте також: Писав про інтим: батько двох дітей розбещував дівчаток в інтернеті

"Чоловік приїздив в Україну до знайомого, який за грошову винагороду надавав в сексуальне рабство дітей, що перебували в уразливому стані (сироти та позбавлені батьківської опіки). Співробітники управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчим управлінням поліції Донецької області та обласною прокуратурою встановили 4 потерпілих. Громадянину РФ заочно оголошено про підозру у торгівлі людьми", – повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

Встановили, що житель Слов'янська, який зараз перебуває під арештом за статеві злочини відносно неповнолітніх, чинив їх протягом 13 років.

У 2012-14 роки з ним налагодив зв'язок громадянин РФ. Чоловік за гроші брав хлопчиків "в оренду" з метою вчинення сексуального насильства. Підліткам було 16 років.

Читайте також: Працівника дитячого табору затримали за педофілію на Львівщині

"Продавець змушував неповнолітніх жертв виконувати вимоги мешканця сусідньої держави, залякуючи розправою, до того ж діти роками перебували в психологічній залежності від нього", – пишуть поліцейські.

Покупець вивозив потерпілих до інших міст Донецької області, потім повертав у Слов'янськ. Зловмиснику заочно повідомлено про підозру у торгівлі людьми. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter