Власникам автомобілів на єврономерах розповіли, чи будуть їх зупиняти та штрафувати через нерозмитнені машини у новорічні свята та в період жорсткого карантину.

Читайте також: В Україні почали штрафувати "євробляхи" за перевищення швидкості

Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці організації "АвтоЄвроСила".

"На сьогоднішній день вдалося досягти домовленості, що в усі святкові дні, які будуть проходити за регламентом (особливо під час локдауну, який буде від 8 до 24 січня) ані Нацполіція, ані інші органи не чіпатимуть автомобілі на європейській реєстрації, щоб не створювати дискомфорт для людей", − зазначив очільник руху Олег Ярошевич.

Щоправда, за словами Ярошевича, на сьогодні все ж трапляються поодинокі випадки, коли правоохоронці зупиняють і штрафують євробляхерів, залучаючи їх до відповідальності. Суди, які розглядають ці питання як адміністративне правопорушення, не дають такої ж гарантії, як поліцейські, щодо поблажок для власників нерозмитнених авто.

"На жаль, на сьогоднішній день ми не маємо гарантії, що суди будуть захищати громадян. Це відбувається сьогодні нерідко, а особливо − в Хмельницькій області. Ми сьогодні розмовляли з керівництвом Нацполіціі, яке нам офіційно пообіцяло розібратися, хто дає такі розпорядження", − додав Ярошевич.

Читайте також: Депутати готують "євробляхерам" новий сюрприз


Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook