У Міносвіти розповіли, коли школярі та студенти зможуть повернутись до навчання після зимових канікул. За словами очільника МОН Сергія Шкарлета, навчальні заклади ухвалюватимуть щодо цього автономні рішення.

Читайте також: У МОН затвердили новий стандарт дошкільного виховання

Оскільки протягом 8 – 24 січня в Україні триватиме локдаун, у Міністерстві освіти та науки України рекомендували навчальним закладам або продовжити канікули, або перейти на дистанційне навчання. Про це Шкарлет повідомив в інтерв'ю.

"У межах закону України про повну загальну середню освіту є 30 днів канікул. Більша частина шкіл бере ці канікули",– розповів міністр.

Проте, зазначили у Міносвіти, один тиждень доведеться в будь-якому разі проходити соціальне дистанціювання. У цей час діятиме Всеукраїнська школа онлайн.

Яка ситуація з навчанням в університетах

Щодо вищих навчальних закладів – то тут ситуація складніша. Як повідомив міністр, деякі університети взагалі не виходили на повноформатне навчання через рівень захворюваності на коронавірус. Інші виші навчаються до цього часу у змішаному режимі.

"З 25 січня, залежно від рівня захворюваності тієї чи іншої території, університетам буде простіше вирішити, як діяти",– пояснив Шкарлет.

Читайте також: Пробне ЗНО-2021: коли відбудеться та скільки коштуватиме

З 8 січня в Україні стартує локдаун

Локдаун Україні триватиме з 8 до 24 січня. Упродовж цього часу не прийматимуть відвідувачів кафе, ресторани, спортзали, розважальні та культурні заклади. Зупинять навчальний процес, проте дитсадки працюватимуть. Натомість транспорт і авіасполучення закривати не будуть.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook