3-місячна Марійка, яка народилася в пологовому Нововолинська з вадами ручок, перебуває у Волинському спеціалізованому Будинку дитини, де чекає на нову родину.

Читайте також: 13-річній волинянці терміново збирають кошти на операцію, хвороба стрімко прогресує

Про особливу дівчинку розповіли у сюжеті ТРК "Аверс", передає "Буг".

З перших днів життя Марійка стала непотрібною своїм батькам. 29-го липня маля привезли до будинку дитини. Маючи лише 17-ть днів від народження, крихітка була найменшою та особливою серед діток.

"Спокійна, гарно їсть, дуже гарна, тільки хоче плакати. Сподіваємося, що потрапить у хорошу сім’ю", – говорять працівники.

Директор дитячого будинку Володимир Алєйніков розповів, що попри дзвінки та бажання допомогти, батьків для дівчинки поки що не вдалося знайти.

"Багато телефонують, питають чи можна провідати. Днями питалися чи можна усиновити. Дзвонили навіть з Київської міської ради небайдужі люди, які турбуються про цю дитину, питають про стан здоров’я. На сьогоднішній день допомоги не треба. Та я знаю, в наш час є протези, які одягають на руки. Люди готові допомогти".

Читайте також: Торгував дітьми за копійки: керівник інтернату відправляв маленьких підопічних на будівництва

Тепло та підтримка люблячих батьків подарують маленькій красуні повноцінне життя і вона зможе бути щасливою, незважаючи ні на що.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook