Більшість людей працюють в шумних умовах. Вчені прийшли до висновку, що гучні звуки небезпечні не тільки для слуху.
Читайте також: Як впоратись зі стресом на роботі
Про це пише newsyou.info.
Через них підвищується рівень холестерину в крові, а також артеріальний тиск, що негативним чином позначається на зростанні ризику хвороб серця.
Найбільше дана проблема стосується людей, які працюють в таких галузях, як видобуток корисних копалин, будівництво та промислові сфери.
Він сприяє підвищенню рівня холестерину і артеріальної гіпертензії. Як наслідок, організм починає виробляти гомони стресу – кортизолу, крім того – відбуваються зміни в серцевому ритмі і тонусі кровоносних судин.
Вчені провели експеримент: в Америці, в штаті Огайо, провели дослідження. З професійним шумом стикався кожен четвертий працівник, а протягом 2017 року з цим фактором стикалося 14% населення. Порядку 12% респондентів мали порушення слуху, у 24% опрошенних – підвищений кров'яний тиск, високий рівень холестерину – у 28%, а інфаркт міокарда та інсульт перенесли 4%.
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
ГММ
21.04.2018 11:09:11
Більшість людей працюють в шумних умовах. Якось не професійно. Умови праці є оптимальні, допустимі і шкідливі. Шум є одним з факторів шкідливих умов в разі перевищення ГДК. Тобто статтю добре було б почати....Більшість людей працюють зв умовах де є перевищення шуму.... Вибачте, можете не друкувати мій коментар.