Село Старий Порицьк Іваничівського району за результатами проекту "Сільський ревізор" визнано найкращим у номінації "сільська медицина".

Читайте також: Святковий концерт, лотерея та змагання: у громаді на Волині гучно відгуляли День села (фоторепортаж)

Про це йдеться на офіційному сайті Павлівської громади.

"Сільський Ревізор" – соціальний проект про українське село. Команда щомісяця на декілька днів поселяється в обраному селі, спілкується з його жителями, проводить ревізію об’єктів соціальної інфраструктури та за результатами оцінки читачів обирає село року.

Жителі села Старий Порицьк вирішили позмагатися у цьому проекті, і громаді пощастило стати його учасниками. Після проведеної ревізії закладів освіти, медицини, культури, старостату та місцевого підприємства їх запросили на урочисте підбиття підсумків. В селі Омельники на Полтавщині відбулась церемонія нагородження переможців "Села року 2019".

Читайте також: Двоє волинських педагогів увійшли в ТОП найкращих вчителів України

Серед проревізованих десяти різних населених пунктів з різних куточків України "Сільський ревізор" присудив одну із номінацій "краща медицина" та подарунковий сертифікат на суму 10 тисяч грн саме селу Старий Порицьк.

Спеціальними призами в різних номінаціях та подарунками відзначили також підприємства, які докладають великі зусилля для розвитку українських сіл. Звання "Соціально відповідальний інвестор року в 2019 році" отримало ТОВ "Старий Порицьк".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook