Уже завтра 2019 рік поступиться місцем 2020-го. Цей рік буде високосним, що, як правило, асоціюється у людей з бідами і катастрофами.

Читайте також: У Луцьку в новорічну ніч курсуватиме громадський транспорт (маршрути)

За східним же календарем 2020 році – рік Білого Сталевого пацюка, які сприяють різним починанням. Ось і спробуй розберися, починати щось або згортати навіть те, що вже є. Докладно про це розповідає OBOZREVATEL.

Високосний рік - що це? По науці високосний рік відрізняється від звичайного, тим, що довше на добу, тобто 2020 триватиме 366 днів. Аномалія пояснюється тим, що повний оборот навколо сонця наша планета робить за 365 днів з "хвостиком". За 4 роки "хвостик" збільшується і утворюється один зайвий день, який додають до лютого.

Тому в 2020 р лютий буде складатися з 29 днів. Здавалося б, ну і що? З точки зору науки, цим все і вичерпується, але тут втручаються забобони.

Читайте також: Що буде з доларом після Нового року: банкіри дали прогноз

За іншим переказом, святий Касьян поставлений охороняти ворота Пекла, але раз в 4 роки, 29 лютого, він бере відпустку і відправляється відпочити на Землю.

Виходить, що 29 лютого Касьяну добре, а всім погано. Ну відповідно і весь рік буде екстремальним.

Чого слід побоюватися в високосному році?

Виходячи з принципу: "Береженого бог береже" в наступному році не рекомендується:

1. Починати серйозні проекти. Це стосується покупки і продажу нерухомості, укладання контрактів, переїздів на нове місце проживання тощо. Загалом, сидіть весь рік як миша під віником, уникаючи прийняття кардинальних рішень.

2. В особистому житті та ж картина: не одружуйтесь (не виходьте заміж), не розлучайтеся. Розлучення може виявитися поспішним, а шлюб не довготривалим.

3. Якщо плануєте завести дитину, відкладіть ідею на рік. Вважається, що дитина, народжена в високосний рік, буде нещасливою.

4. Уникайте тривалих переїздів (перельотів). Пам'ятайте, що у високосному році катастроф (аварій) в рази більше.

Читайте також: Синоптики розповіли, якою буде погода на початку 2020 року

5. І порада для любителів "тихого полювання", грибників і інших збирачів, вважається, що у високосному році в дарах природи зосереджується максимальна кількість негативної енергії.

А ще високосний рік – це ідеальний випадок, щоб позбутися від усіляких забобонів.