В Україні вирішили подовжити терміни використання бланків посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу старого зразка.

Читайте також: В Україні змінились правила паркування

Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України, передає Головний сервісний центр МВС на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що найближчим часом у сервісних центрах почнуть видавати нові формуляри посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Нові посвідчення повністю адаптовані до міжнародних вимог, мають три мови – українську, англійську, та частково – французьку, та чинні на території Європи та у багатьох країнах світу.

Крім того, відтепер на посвідченні вказується група крові (резус-фактор) водія. Це дозволяє лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також вказані дані згоди або незгоди на посмертне донорство. Уся інформація вноситиметься до посвідчення водія лише за письмовою згодою власника.

Читайте також: В Україні змінили правила видачі автомобільних номерів

На пластиковій картці свідоцтва про реєстрацію – безконтактний електронний чип. Це у майбутньому дозволить поліції та прикордонникам зчитувати усю інформацію про авто.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook