Скандально відомий суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко відпустив під домашній арешт винуватця моторошної аварії, який у стані сильного алкогольного сп'яніння на смерть збив жінку на вулиці Карпена-Карого у Луцьку та втік з місця пригоди.
Читайте також: Загиблу жінку у страшній аварії у Луцьку досі не опізнали (фото 18+)
Поліція клопотала про взяття під варту водія BMW, який з друзями тікав від правоохоронців, щоб уникнути покарання, проте "гуманний" суддя відпустив чоловіка під домашній арешт.
Нагадаємо, в ніч із 6 на 7 грудня на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку автомобіль BMW 528 на смерть збив перехожу й втік з місця ДТП. Жінка від отриманих травм померла на місці, від удару її відкинуло на десятки метрів.
Свідком інциденту став екіпаж патрульних, який почав переслідувати авто порушників, до погоні згодом доєднався ще один екіпаж. Затримати автомобіль із втікачами вдалося аж у селі Піддубці.
У салоні автівки знаходилося троє чоловіків у стані сильного алкогольного сп’яніння, з собою вони мали невідкорковану пляшку міцного алкоголю.
33-річному лучанину і власнику автівки – Протасюку Олександру, який був за кермом, прокуратура повідомила про підозру, а 8 грудня під час судового засідання в Луцькому міськрайонному суді обрали міру запобіжного заходу для водія. Знайомі Олександра Протасюка, який офіційно ніде не працює, розповідають, що для нього це звичне явище сідати "під мухою" за кермо.
Протасюк Олександр (фото з особистої сторінки у Facebook) у центрі з відкритим ротом
Читайте також: Лучанину, який на смерть збив жінку і втік, повідомили про підозру
Враховуючи важкість злочину та суспільний резонанс, поліція наполягала на взятті під варту водія, проте суддя Віталій Ковтуненко зважив на аргументи захисту та відпустив винуватця ДТП під домашній арешт на 60 днів.
Віталій Ковтуненко
Суддя Віталій Ковтуненко став відомий широкому загалу під час подій на Майдані 2014 року, коли ухвалював рішення про взяття під домашній арешт трьох активістів Євромайдану. Тоді ж на нього відкрили дисциплінарну справу. Згодом він став учасником скандалу
Окрім того в грудні 2018 року Віталій Ковтуненко відпустив на волю винуватця смертельної аварії, у якій загинула 9-річна дівчинка у селі Піддубці.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Іван
09.12.2019 16:57:51
Дуже знайоме обличчя крайнього зліва. Не можу пригадати...
Лучанин
09.12.2019 21:28:57
Мені також.Не Третяков випадково?
Лучанин
09.12.2019 18:25:51
Протасюк - гнида, яка хотіла уникнути покарання за вбивство завдяки хабарнику Ковтуненку опинився на волі. Фінал
cовість
09.12.2019 18:30:19
цю сволоту усі повинні знати в обличчя!!! ВІн повинен відсидіти добрий десяток років за свій злочин разом із дружками, бо жінку навіть якшо вона і безхатько вже не повернеш, а це пяне чучело живе і далі топче ряст
Андрій
09.12.2019 19:03:24
Я впевнений на всі 100 що апеляція не пропустить виходки міськрайонного
Анонім
10.12.2019 07:30:26
А я не впевнений, тому що ворон ворону ока не виклює.
Ваня
10.12.2019 09:23:36
ворон ворону? аххаха ковтуненко не ворон апеляційним воронам ухзахахахха
Лучанин
10.12.2019 10:22:29
Чомусь дивно що наші так би мовити "журналісти" замовчують той факт що у постраждалої крім великої дози алкоголю в крові виявили наркотичні речовини. Це не відміняє і не скільки не зменшує відповідальність водія, але ніхто не застрахований від того що такий сюрприз може нежданно вискочити йому під колеса. Як на рахунок такої версії? Чекаю на коментарі..
Анонім
10.12.2019 13:55:01
Тобі, так би мовити, лучанину, популярно розповіли, що в автомобілі їхала зграя пяних виродків. Вони могли наробити багато біди, але обійшлось одним покійником. Збили людину, лишили її життя. А те, що вона щось вживала, справа інша. Людина має право на життя, якщо вона навіть вживає соляну кислоту.
Яр
10.12.2019 13:56:46
А як розцінюєте дії водія після ДТП?
Лучанин
10.12.2019 10:25:05
Чомусь ніхто не зазначив, чи просто замовчує той факт що у крові жертви окрім немалої долі алкоголю знайшли ще і досить небезпечні наркотичні речовини...
Лучанину
10.12.2019 13:03:03
"Лучанин", чи не пішов би ти нахуй?! Там тобі з твоїми "тезами" буде дуже комфортно.
Озеров
11.12.2019 08:00:49
Це купа гопніків, які ще і зробили аварію на Ровенській і яким треба дати по 20 років виправних робіт десь на рудниках, щоб вони ніколи звідти не вийшли
закон
14.12.2019 07:28:35
садити їх треба всіх.Жінки то нема.Це даже не гопніки бо гопнік такого не зробить.Це непотріб які нічого не роблять пють нюхають курять травку.Для чого таким дебілам існувати.А заодно і суддю Ковтуненка за що йому платять 60000 тис зарплати.вбивць відпускає на волю. Шановні лучани є гаряча урядова лінія треба звонити туди. А ковтуненка на загальну зону разом зними хай там судить за кукурікає швидко
Україна
15.12.2019 16:13:20
Це не країна а "Поле чудес"
Zorro
16.12.2019 11:54:28
А тепер падло ходи і бійся щоб не вальнули, бо в нас виявляється це єдиний спосіб справедливості
волинянка
17.12.2019 13:33:35
а що його больна на голову жінка каже Аліна? виправдовує вбивцю чи ні?
Znajoma
17.12.2019 16:52:16
"Больна на голову" ??? Цілком нормальна, симпатична дівчина.
Озеров
18.12.2019 12:39:52
Її вже все одно не вернеш, а чого хлопці мають сидіти в тюрмі, якщо в кожного сім‘ї?
Znajoma
20.12.2019 12:56:45
Більшість тішаться з чужого горя. Дуже шкода. Невідомо, що кого чекає далі. Життя кожному приносить сюрпризи , але не завжди приємні.
волинянка
21.12.2019 13:26:22
нелюди повинні сидіти - вірніше працювати років по 15 на виробництвах, а не утримуватися за кошти платників податків. Вийдуть у 50 на волю і подивляться на світ по іншому. Злочинці і покидьки, а не люди.