Нардепи з фракції "Слуга народу" висловлюють невдоволення формуванням списків на місцеві вибори і кажуть, що "гарантовані квоти" вже продано.

Читайте також: У Кабміні Зеленському пропонують призначити довічну стипендію своєму батькові

Про це можна судити з листування в депутатському чаті "Мажори СН", знімки якого опублікував Цензор.нет. Фотограф видання підглянув повідомлення на телефоні нардепа від "Слуги народу" Сергія Литвиненка під час засідання Верховної Ради 3 вересня.

Зокрема, нардеп від "Слуги народу" Ігор Фріс переслав у чат повідомлення народної депутатки від "Батьківщини" Олени Шкрум: "Зеленський пропонує зберегти на посадах усіх осіб, призначених "тимчасово" без конкурсу на державну службу під час карантину".

Повідомлення від Олени Шкрум.

Далі нардеп від "Слуги народу" Євген Шевченко повідомив, що він тепер значиться "ворогом" через пропозиції щодо формування списків на місцеві вибори.

Шевченко написав, що значиться "ворогом".

Його колега з фракції Сергій Нагорняк у відповідь запропонував провести окрему зустріч президента Володимира Зеленського і мажоритарників від "Слуги народу", щоб "поговорити чесно".

Нагорняк запропонував "поговорити чесно".

Нардепка від "Слуги народу" Марія Мезенцева поцікавилася: "А де наша квота гарантована?".

Читайте також: "Слуги народу" хочуть змусити українців реєструвати кішок, хом'яків і папуг

Мезенцева поцікавилася "гарантованої квотою".

На це Нагорняк відповів їй: "Маша, її вже продано. Як тільки призначили кураторів, місцеві князьки з баблом поїхали до них за прапорами".

Нагорняк також переслав у чат інше повідомлення: "Поки спрацювали два методи – йти шепотітися в ОПУ і виходити з публічною заявою".

Нагорняк написав, що "квоту продано".

На це абонент "ДеАндрТерноп" (Богданець Андрій обраний від "Слуги народу" по 163-му округу в Тернопільській області) відповів, що хоч і квота гарантована, але переглядається керівником обласного осередку.

"У нас понад 100 мажорів. Кожен незадоволений. Невже ми не можемо об’єднатися для досягнення спільної мети?" – додав він.

Незадоволені депутати хочуть об'єднатися.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook