ДБР продовжує розслідувати відкриття Петром Порошенком компанії в юрисдикції Британських Віргінських островів. Через це правоохоронці звернулось за правову допомогу до закордонних органів.

Читайте також: Оформлював на "бомжів": як Порошенко створював офшорні компанії під час президентства (відео)

Відкриття відбулось за допомогою кіпрської та панамської юридичних фірм, а відповідна компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах. Однак єдиним її бенефіціарним власником вказаний Порошенко. Про це пише пресслужба ДБР.

У реєстраційних документах вказали, що компанія "виконуватиме роль холдингового підприємства для українських та кіпрських структур кондитерської корпорації, засновником якої є 5-й президент України". ДБР вбачає в цьому ознаки ухилення від сплати податків та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.

Читайте також: "Шоколадний король": Порошенко увійшов до списку мільярдерів Forbes

Через це правоохоронці звернулись за допомогою до компетентних органів Британських Віргінських Островів, Панами та Кіпру.

До слова, раніше у  "Європейській солідарності" заявляли, що особисто Петро Порошенко не володіє жодними офшорними компаніями. У пресслужбі партії наголосили, що володіння бізнес-активами не означає управління бізнес-процесами.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook