На прохання Луцькради спеціалісти Держекоінспекції у Волинській області перевірили діяльність Гнідавського цукрового заводу у Луцьку на предмет викидів забруднюючих речовин в атмосферу. За результатами перевірки порушень, які би могли стати причиною смороду в місті, екологи не виявили. 

Читайте також: Назвали причину смороду в Луцьку та скільки це триватиме

Про це ідеться у відповіді екоінспекції на звернення Луцької міської ради. 

Депутати Луцькради вирішили звернутися до екологів у зв'язку з поширенням нестерпного смороду у місті. 

Позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на підприємстві ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» в частині охорони атмосферного повітря екоінспектори проводили з 25 травня по 7 червня цього року. 

«За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел згідно дозволу... Відповідно до умов вищезазначеного договору, в якості палива у котлах ТЕЦ використовується мазут. Під час проведення перевірки підприємства спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю проведені вимірювання вмісту забруднюючих речовин організованих викидів стаціонарних джерел. За результатами проведених вимірювань вмісту забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел перевищення встановлених нормативів гранично допустимих викидів, зазначених у дозволі, не виявлено», – ідеться у відповіді, яку надіслали Луцькій міській раді. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook