У Ковелі у суботу, 14 вересня, помер хлопець 2000 року народження.
Читайте також: На Волині вбили дитину: батьки розшукують свідків
"У мікрорайоні "Сільмаш" сталася бійка, за кілька годин після якої помер 18-річний Юліан Бурим. На тілі юнака є сліди побиття.
Відомо, що він закінчив міську гімназію, навчався в одному з вишів", - повідомляє деталі трагедії КовельPost.
Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що у Ковелі на вулиці Заводській вбили дитину і батьки шукають свідків трагедії.
"З 13 на 14.09 в районі Заводська,13-25, Сяйво, Економ було вбито нашого сина Юліана. Прошу, хто щось бачив, відгукніться", – звертається по допомогу жінка.
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook
Коментарі
Ольга
15.09.2019 21:02:30
До яких пір в місті будуть працювати такі заклади як"Сяйво"-розсадники пияцтва та злочинності?Ввечері там страшно проходити.Куда дивиться влада ,поліція?Скільки ще дітей має загинути?Хтось колись припинить продаж алкоголю після 22год? Коли припинеться цей безлад?
мешканка сільмаша
15.09.2019 22:35:07
туди всі збираються як притон біля цих магазинів
богдан
22.09.2019 18:47:56
тоді припиниться безлад коли молодь почне жити по новому без клубів і барів
мешканка сільмаша
15.09.2019 22:34:07
скильки можна кришувати ті заклади продавати алкоголь після 22 закриють на 2 дні проплатять і знов продають
Жизнь
16.09.2019 05:37:45
Жаль парня,жить и жить.Родным сил,это очень тяжело терять детей...
Олександр
16.09.2019 10:53:10
Власник "Сяйва" має зробити висновки і закривати свій магазин після 22-гої!
Люда
16.09.2019 12:39:12
Не закриє. А на чому буде збагачуватись як не на горілці
Анонім
16.09.2019 13:27:05
Закрити ті притони сяво та слайгу
Чмирота ковель
16.09.2019 20:57:11
Спалити один магазин якій пробае анкоголь після 10 год може тоді задумаються
Ковель
16.09.2019 21:26:23
Роман Іванович, я як Народний депутат буду слідкувати за збутом алкогольних напоїв після 22 - ї години у вашому магазині. Навідуватись буду час-від-часу. Дякую! Моя позиція.
Анонім
16.09.2019 21:49:36
Свою позицію засунь в ... Це треба щоб дитину вбили,щоб ви зашевелилися і навели порядок.
Солідарність
16.09.2019 21:39:46
Ближчим часом, буде розглянута справа, про надання ліцензії працівникам магазину "Сяйво," у здійсненні комерційної діяльності, алкогольних напоїв, після 22-гої години. Співчуття родині!
Бендер
17.09.2019 09:14:19
Слайга і Сяйво це два притона, вони працюють і будуть працювати бо власники там не прості люди
Себастіан Фетт...
17.09.2019 18:28:31
Шкода хлопця, но на мою думку, як алкоголь вночі не продається, це ще до хужих наслідків доведе, захочуть візьмуть де інде, но це може бути, ще хужі наслідки
Анонім
18.09.2019 16:39:06
Такі заклади не повинно бути не в нашому місті не деінде.Ганьба такому меру ,де є такі гадюшники.
богдан
22.09.2019 18:44:35
мені батько колись говорив що я ніколи не виходжу з дому і в мене немає друзів мене вважають відсталим від життя через те що я не люблю клуби і діскатєкі та краще бути одиноким без друзів краще до старості просидіти вдома але живим краще не знати ні клубів ні тусовок і прожити до глубокоі старості в самотності мені дуже шкода батьків юліана я вам співчуваю я ніколи не гуляв і я проживу до глубокоі старості доля юліана спідкає решту молоді якщо ви не задумаєтесь над цією статтею якщо ви любите батьків вам варто подумати 10000000000 разів чи варто ризикувати в клубах життям
богдан
22.09.2019 18:46:15
хочете прожити до старості не ходіть в такі заклади
Кіндер
24.09.2019 21:50:32
Кричіть не кричіть ми знаєм що нам робити. Для нас головне гроші. Нам на вас насрати.
Роман
25.09.2019 21:38:59
У Володимирі теж є такі злачніє завєдєнія, три точки ночної прдажі алкоголю.Це ВІК, Маяк та Ельф де всі хто недоперепив з метою догнатися збредаються у ці логова, які є власністю місцевих районних депутатів Принди та Кошельника , а ті бариги лижуть сраку місцевому князьку Сагану небезвозмезно....