Волинський окружний адміністративний суд відхилив позов чотирьох депутатів Луцької міської ради через те, що вони не розібралися у визначенні виду правового спору і направили свій позов не за адресою.
Читайте також: Лучани висміяли горе-експерта за висновок про вкрадені кондукторами 5 млн грн
Так, у відповідь на позов депутатів Юлії Вусенко, Миколи Федіка, Павла Данильчука та Петра Нестерука Волинський окружний адміністративний суд видав ухвалу про відмову у відкритті провадження у справі, адже позов не належить до його юрисдикції, пише ІА Волинські Новини.
На останньому засіданні сесії міської ради, яке відбулося 1 березня, депутати проголосували про виділення земельних ділянок на умовах оренди ТОВ "Житловий квартал" під спорудження нових житлових будинків, частину площі яких мають передати на потреби пільгової квартирної черги в Луцьку. Своєю чергою, активісти та окремі депутати ініціювали блокування роботи сесії, аби унеможливити прийняття цього рішення.
Опісля депутати Юлія Вусенко, Павло Данильчук, Петро Нестерук і Микола Федік направили в адміністративний суд позов до Луцької міської ради "про визнання протиправним та скасувати рішення".
Читайте також: Ті, хто роздерибанив 100 гектарів землі у Луцьку, згадали про совість
Волинський окружний адміністративний суд, своєю чергою, відмовився відкривати справу, адже такий позов "не належить розглядати за правилами адміністративного судочинства", оскільки йдеться не про публічно-правовий спір.
"Позов про визнання протиправним та скасування рішення Луцької міської ради від 01.03.2018 року № 38/27 "Про надання ТОВ "Житловий квартал" на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень на вулиці Рівненській, 119", предметом якого є перевірка правомірності прийняття цього рішення, не може бути розглянутий за правилами КАС України", – зазначено в ухвалі суду.
Отож, оскільки "позов не належить розглядати за правилами адміністративного судочинства", Волинський окружний адміністративний суд відмовив у відкритті провадження.
Зі своїм позовом депутати мали би звернутися до Луцького міськрайонного суду, адже зазначений спір підлягає вирішенню в порядку цивільного судочинства.
Микола Федік, очевидно, мав би бути першокласним юристом, якщо за свої юридичні послуги отримав майже мільйон гривень, а щодо компетентності Юлії Вусенко виникають питання в її професійності, адже вона є кандидатом юридичних наук. Невже дві такі юридичні "глиби", навіть не змогли визначитись до якого суду потрібно звертатись стосовно цього питання?
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
коментарів немає