Законопроєкт "Слуг народу" щодо оподаткування грального бізнесу – це суцільна чорна яма, яка зробить з України пральню для відмивання грошей мафіями усього світу. 

Читайте також: Наживаються на людській наївності: Волинська облрада виступає проти грального бізнесу (офіційне звернення)

Національне агентство з питань запобігання корупції ідентифікувало низку корупціогенних факторів у проєкті Закону № 2713-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей" Олега Марусяка ("Слуга народу"). Про це повідомила "Ліга антитрасту" з посиланням на висновок НАЗК.

Законопроект не передбачає оподаткування виграшів в азартних іграх та лотереях.

"Таким чином можна легалізувати кошти, отримані незаконним шляхом. Норма може використовуватись як "мафіозі", так і чиновниками-корупціонерами», – відмітили у "Лізі артитрасту".

Читайте також: В Україні легалізували гральний бізнес

Також законопроект надає необґрунтовані податкові преференції та безстроково звільняє операторів ринку від обов’язку платити податки.

Варто зазначити, журналісти повідомляли, що законопроект є вигідним перш за все для тіньового сегменту ринку. Також негативну оцінку законопроекту висловили Головне науково-експертне управління парламенту, Комітет з питань антикорупційної політики, Міністерство фінансів та Комітет з питань бюджету.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook