Останій раз ви авторизувались через "%social%"

Світовий банк схвалив новий кредит Україні: хто отримає фінансування

неділя, 09.05.21  22:22
Світовий банк схвалив новий кредит Україні: хто отримає фінансування

Світовий банк 5 травня 2021 року схвалив проєкт, завдяки якому Україні нададуть 200 мільярдів доларів кредиту. Кошти будуть направлені на модернізацію української системи вищої освіти.

Читайте також: Експерти дали прогноз курсу гривні: багато буде залежати від туристичного сезону

На що підуть 200 мільярдів доларів

200 мільярдів доларів від Ради виконавчих директорів МБРР, що входить до групи Світового банку, спрямують на закупівлю сучасного обладнання, створення лабораторій для студентів та науковців, проведення ремонтних робіт для підвищення ефективності освітнього простору в університеті.

«Зокрема, на закупівлю сучасної комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для підвищення інформатизації в університетах, а також забезпечення високого рівня навчання, в тому числі і дистанційно», – йдеться у повідомленні Мінфіну. 

Ціль проєкту, що спонсорує кредит

Україна отримає кредит від Світового банку завдяки проєкту "Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів". Основні цілі проєкту – підвищення конкурентоспроможності здобувачів вищої освіти на ринку праці шляхом оновлення підходів до навчання, викладання та наукової діяльності відповідно до викликів сучасності.

Читайте також: В Україні змінили правила нарахувань субсидій: хто втратить допомогу

«Крім того, не менш важливим є повернення вищим навчальним закладам України авторитетності серед студентів, у тому числі на міжнародному рівні», – відзначають в Мінфіні.

Міносвіти буде здійснювати реалізацію проєкту Ради виконавчих директорів МБРР протягом 5 років.

У міністерстві розповіли, що найближчим часом відбудуться заходи щодо підписання відповідної угоди між Україною та МБРР та формування критеріїв для відбору вищих навчальних закладів, що братимуть участь у проєкті. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter

Коментарі

    коментарів немає
Коментар буде опубліковано після модерації

Залишити коментар ×

×публікації по часу :