П’яний волинян під час вживання алкогольних напоїв з дружиною наніс їй смертельний удар в голову. За цей злочин чоловік проведе за ґратами дев’ять років.

Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду Волинської області. Повідомляє ІА "Волинські новини".

Читайте також: У Луцькому районі − величезна автотроща, багато постраждалих

Під час суду встановили, що 4 листопада минулого року обвинувачений у стані алкогольного сп`яніння під час суперечки з дружиною вдарив її кулаком в голову, заподіявши їй тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми. Внаслідок цього стався крововилив, що призвів до смерті жінки.

Допитаний під час судового засідання чоловік свою вину у злочині не визнав. Він розповів суду, що разом із дружиною розпивав спиртні напої, а померла нібито скаржилась на головний біль. З його слів, коли дружина варила дітям суп на електричній плитці, то їй стало погано. Вона впала, зачепила каструлю та вдарилась головою об бильце ліжка. Потому, зі слів підсудного, він допоміг їй дійти до ліжка, а сусідка викликала «швидку». Наголосив, що будь-яких тілесних ушкоджень він дружині не наносив.

Незважаючи на покази підсудного, вину його вдалося довести зібраними доказами, зокрема, показами свідків.

Так, син загиблої розповів, що перед тим, як маму забрали в лікарню, тато бив її на ліжку по голові.

Ще один свідок розповіла, що коли зайшла до будинку сусідів, то побачила, що жінка лежить на ліжку, з рота у неї йшла кров, а блузка задерта, тому вона зрозуміла, що її побив чоловік. З її слів, діти гралися у цій же кімнаті, менший хлопчик сказав, що "тато маму тук, мама дохла". Після цього вона зателефонувала місцевому фельдшеру.

Врахувавши всі обставини справи, суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі, приєднавши до вироку 6 місяців невідбутого покарання.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook