Українська співачка Тіна Кароль вперше відверто розповіла про свій роман з Даном Баланом. Вона зізналася, що їхні почуття не креативна вигадка.

Читайте також: Тіна Кароль вперше показала свій будинок під Києвом (відео)

Про це артистка розповіла в інтерв'ю на радіостанції «Авторадіо» в Казахстані. Фрагмент інтерв'ю розмістили на фан-сторінці Кароль в Instagram.

За словами Тіни Кароль, після слів креативного продюсера Володимира Завадюка про те, що роман Тіни Кароль і Даном Баланом був вигаданий спеціально, щоб підняти рейтинги програми, їм довелося разом відстоювати свої почуття.

«І нам довелося разом відстояти наше ім'я, відстояти наших шанувальників, відстояти наші почуття. І я рада, що вся ситуація розрулилася і всі-всі зрозуміли. Подивимося, як доля управить наші серцеві струни», – зізналася артистка.

Вона додала, що більш конкретної відповіді про її стосунки з Баланом не чув ніхто і зазначила, що ведучий програми зараз отримав максимальний ексклюзив.

Читайте також: Не він один: Оля Полякова зізналася, чому раніше не говорила про домагання Меладзе (відео)

Що відомо про роман Тіни Кароль і Дана Балана

  • Чутки про відносини почалися після їх спільної роботи.

  • Тіна Кароль раніше не підтверджувала інформацію про стосунки та відповідала ухильно.

  • Продюсер «Голос країни» Володимир Завадюк назвав роман Тіни Кароль і Дана Балана постановчим.

  • Пізніше Завадюк спробував взяти сої слова назад і сказав, що між артистами була хімія.

  • Балан прокоментував роман з Тіною Кароль і сказав, що ніхто нікого не обманював, між ними була симпатія, але про роман ніколи не говорили.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook