Газована вода – улюблений напій багатьох, особливо дітей. Усім відомо, що надлишок цукру, що міститься у ній, загрожує негативними наслідками для здоров'я. Але в першу чергу на думку спадає зайва вага або проблеми з зубами. На жаль, газована вода може впливати і по-іншому, пише Максимум.

Читайте також: Лікарі назвали найнебезпечніший продукт для дитини

Суглоби

Якщо у вас вже є проблеми з суглобами, присутній біль, то солодка газована вода може тільки посилити проблеми. За даними дослідження 2004 року, надмірне вживання газованої води підвищувало ризик розвитку ревматоїдного артриту у жінок.

Нирки

Біль при виході каменів з нирок багато хто вважає нестерпнішим, ніж біль під час пологів. У людей, що зловживають газованою водою, ймовірність познайомитися з цим процесом вища, оскільки цукор і зневоднення підвищують ризик утворення каменів.

Читайте також: Цвітна капуста: розкрито факти про її користь і переваги

Серце

Щоб запобігти розвитку серцево-судинних проблем, слід відмовитися від газованої води вже сьогодні. Британські вчені пов'язали вживання газованої води з ризиком серцевої недостатності. Своєю чергою цей стан пов'язаний з діабетом, ожирінням і підвищеним тиском.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook