Коронавірус в Україні виявили вже понад 3,7 тисячі осіб, 108 з них − померли. З часу появи COVID−19 виникає маса "методів профілактики" коронавірусної інфекції.

Читайте також: Рекордна кількість нових хворих на COVID−19 в Україні: нові дані МОЗ

Один з них розвіяли в Міністерстві охорони здоров'я України.

Так, у МОЗ висловилися з приводу регулярного промивання носа сольовим розчином. Адепти цього "методу профілактики" кажуть, що якщо протягом дня регулярно обробляти слизові оболонки носа, то ніякий коронавірус не страшний. Нібито штам вірусу SARS−CoV−2 деякий час "живе" у верхніх дихальних шляхах і не дозволяє інфекції "опуститися нижче".

Українські медики офіційно заявили, що ні − промивання носа сольовим розчином не захистить ваш організм від проникнення в нього коронавіруса. У МОЗ порекомендували довіряти лише надійним джерелам.

"З початку епідемії коронавірусної хвороби поширюється чимало міфів про те, як уберегтися від інфікування. Наприклад, що від COVID−19 нібито захищає промивання носа сольовим розчином. Рекомендуємо довіряти тільки надійним джерелам, не займатися самолікуванням і дотримуватися рекомендацій лікарів", − сказано в повідомленні.

Читайте також: Коронавірус протікає безсимптомно: медики назвали п'ять прихованих ознак

Це не врятує від коронавіруса: у МОЗ зруйнували популярний міф

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook