Туалет один для всіх, так щей мало не на вулиці: пацієнти, які лікуються від коронавірусу обурені умовами перебування у лікарні. Таку ситуацію хворі спостеріють на Любешівщині, що на Волині. Мовляв, українці на коронавірус хворіють у різних умовах, комусь пощастило потрапити у лікарню із VIP−палатами, а комусь доводиться стояти у черзі, аби потрапити в туалет.

Читайте також: Був інсульт, а став COVID: волинянина поховали без відспівування та у мішку, а спецкостюми робочих вкинули до ями (відео)

Хворих на коронавірусну інфекцію у Любешівському районі здебільшого приймають у Любешівській центральній районній лікарні.  Перші пацієнти  тут з’явились ще навесні. Для ковідних хворих виділили колишнє гінекологічне відділення. Утім про умови перебування як пацієнтів, так і медперсоналу чомусь не подбали. Місцева жителька Ніна Швайко потрапила до лікарні кілька днів тому, й не змогла стримати своє обурення тим,  у яких умовах їй та іншим хворим доводиться перебувати. Тож жінка вирішила поділитись своїми враженнями на своїй сторінці у соціальній мережі.

"Як можна надати такі жахливі умови хворим, які потребують особливого догляду.  Люди з двобічними пневмоніями переважно старшого віку змушені  ходити в один спільний для чоловіків і жінок санвузол, який знаходиться в холодному коридорі, де відкриті двері на вулицю. І він один-єдиний на два поверхи, постійно черга", − йдеться у дописі жінки.

Загалом зараз, у цьому відділенні перебуває більше 40-ка хворих на COVID-19. Ліжкомісць тут спочатку було  50, зараз же – їх більше. Тож тепер у закладі зможуть госпіталізувати 71-ого пацієнта. Перебувають тут як хворі вже з підтвердженим діагнозом, так і ті  хто очікує на результат. Й усі вони спільно і з медпрацівниками відвідують один санвузол.

Як раніше повідомлялось,  що медперсонал інфекційного відділення Любешівської ЦРЛ обурений умовами, у яких їм доводиться працювати. Тоді медики розповіли, що відвідують один і той самий санвузол із пацієнтами хворими на ковід. Траплялись тут і випадки, коли медсестри підхопили коронавірусну хворобу. В свою чергу головний лікар закладу Богдан Іванів тоді повідомляв, що серйозної проблеми із санвузлом не вбачає. Та і зробити нічого не може, бо ж немає коштів.

Читайте також: На Волині за добу зареєстровано майже 400 нових хворих та 9 смертей від коронавірусу

Відтак, хоч і на початку пандемії Офіс Президента обіцяв,  що не буде VIP-палат  та усі , будь то президент чи звичайний селянин, лікуватимуться в однакових умовах. Та як ми вже знаємо, обіцянки − цяцянки. На справі бачимо зовсім іншу картину. Президент Володимир Зеленський лікується від COVID− 19 у найкращій лікарні країни, навіть із спеціально облаштованим кабінетом для роботи.  А ось жителі Любешівщини змушені перебувати у умовах, де немає навіть елементарно облаштованого санвузла.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook