На Рівненщині внаслідок розгерметизації трубопроводу на підприємстві з виготовлення мінеральних добрив та адипінової кислоти хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено.

Читайте також: Велика жовта хмара в небі: на заводі «РівнеАзот» за 60 км від Луцька – НС

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

«О 17:26 витік газів припинено. Жертв та постраждалих немає. Хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози людям та навколишньому середовищу немає», – йдеться у повідомленні.

Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становить 0,5 – 0,8 мг/м3 при гранично допустимій концентрації – 1,5 мг/м3.

Для чергування від ДСНС залучено 15 осіб та 4 одиниць техніки.

20 липня близько 17:10 поблизу м. Рівне на території заводу ПАТ «Рівнеазот» у цеху виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу з нітрозними газами.

Приватне акціонерне товариство «Рівнеазот» OSTCHEM – одне з найбільших в Україні підприємств з виготовнення мінеральних добрив та адипінової кислоти. Підприємство розташоване в західній частині України неподалік від міста Рівне. З 2011 року ПАТ «Рівнеазот» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує підприємства азотної хімії Group DF. Засновником та власником Group DF є Дмитро Фірташ.

OSTCHEM об’єднує підприємства азотної хімії Group DF: ПрАТ «Азот» (Черкаси, Україна), ПрАТ Концерн «СТИРОЛ» (Горлівка, Україна), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (Сєвєродонецьк, Україна).

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook