Епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Ковельщині залишається складною.

Читайте також: Школярі волинської громади переходять на «дистанційку»

Про це йдеться сторінці Ковельського МТМО у фейсбук.

Медики вдень і вночі працюють у посиленому режимі. Інколи на межі сил та можливостей.

Щодня у центральну районну лікарню Ковельського МТМО госпіталізують пацієнтів з підтвердженим діагнозом та підозрою на COVID-19. За останній місяць кількість хворих зросла удвічі.

Серед недужих на COVID-19 є лікарі та медсестри. Нині хворіють 24 медпрацівника. Загалом від початку поширення коронавірусної інфекції у Ковельському МТМО на COVID-19 захворіло 280 працівників.

Станом на 22 квітня 2021 року зі 130 ліжок, виділених для хворих на COVID-19, зайнято 78 (64 пацієнта зі встановленим діагнозом та 14 з підозрою). На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 70 «ковідних» хворих, у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії – 8. Кисневу терапію отримують 42 пацієнта, 6 з них - на апаратах штучної вентиляції легень.

Читайте також: 10 смертей та понад 450 нових хворих: де на Волині виявили коронавірус (статистика)

«Не варто забувати, що медики Ковельського МТМО продовжують виконувати і свою звичну щоденну роботу, забезпечуючи госпіталізацію ургентних хворих з судинними та серцево-судинними патологіями, з інсультами та інфарктами, різними інфекційними хворобами і травмами. Щоденно проводяться невідкладні оперативні втручання», – йдеться у повідомленні.

Медики нагадують, що нині Ковельщина залишається у «помаранчевій» карантинній зоні. Вплинути на поліпшення ситуації може кожен, дотримуючись, перш за все, протиепідемічних заходів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook