Депутати Луцької районної ради просять перевірити, чи відловлює тварин на території району колишня очільниця комунального підприємства «Ласка» Богдана Новарчук (нині ФОП Ткачук Богдана Богданівна).

Читайте також: Скандальна Дана Новарчук підкидає безпритульних собак на вулиці Луцька

Про це стало відомо у четвер, 15 квітня, під час сесії Луцької районної ради, пише Перший.

Нагадаємо, луцький мер Ігор Поліщук нещодавно заявив, що Богдана Новарчук (Ткачук) може звозити тварин з інших міст до Луцька. Він закликав голів громад не співпрацювати з нею.

Депутат райради Микола Кравчук повідомив, що до нього звернулася громадська організація «Волинське об’єднання зоозахисту». У своєму зверненні члени організації начебто стверджують, що ФОП Ткачук Богдана Богданівна укладає договори про надання ветеринарних послуг без відповідної ліцензії. Також нібито при перевезенні тварин з інших міст не дотримується карантин, що становить небезпеку і для собак, і для людей. Були випадки втечі нестерилізованих тварин.

Читайте також: На Волині скандальна екс-очільниця КП "Ласка" вбила вагітну собаку (фото)

Тож Микола Кравчук запропонував надіслати звернення головам громад Луцького району з питаннями про те, чи пропонувала їм свої послуги ФОП Ткачук Богдана Богданівна, чи були укладені з нею договори, починаючи з 2018 року, чи орендує Богдана Ткачук якесь майно або землю.

Депутати районної ради запит колеги підтримали, тож головам громад надішлють відповідні звернення.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook