Сьогодні, 19 листопада відбулася зустріч з ініціативною групою підприємців з Центрального (Старого) ринку з приводу його перенесення на "Новий ринок", що знаходиться в районі ЛПЗ.

Читайте також: Відомі результати судового засідання стосовно земельної ділянки під Старим ринком

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник міського голови Ігор Поліщук:

"Станом на сьогодні єдиним облаштованим, побудованим згідно норм ДБН та найбільш перспективним місцем для переносу ринку є "Новий ринок" поруч з мікрорайоном ДПЗ, земельна ділянка якого складає близько 6 Га.

На ринку облаштовано парковку площею 0,81 Га, облаштовано громадські вбиральні, в тому числі й для людей з інвалідністю. На даний час поруч з ринком курсують такі маршрутні таксі: №12, 26, 27а та тролейбуси 1 та 2. На "Новому ринку" наявні 406 торгових місць, крім того кількість вільної площі дає можливість розмістити понад 2000 об‘єктів торгівлі. Більше того, власники нового ринку готові прийняти на "Новий ринок" підприємців із власними металоконструкціями. Також є можливість розміщення місць для торгівлі продукцією тваринництва, торгівлі з автомобілів. На ринку є власна трансформаторна підстанція потужністю 1200 кВт, три пожежні гідранти, пожежна водойма, територія ринку освітлюється, здійснюється охорона. Новий ринок може функціонувати в цілодобовому режимі, є можливість організувати оптову торгівлю в нічний час", – зазначив Ігор Поліщук.

Окрім того, аби максимально зручно та комфортно переселити підприємців з одного ринку на інший, Луцька міська рада наполягла власникам Нового ринку надати пільгові умови: 

"– вартість оренди торгового місця 90 грн/м2 (облспоживспілка стягує від 115 грн/м2).

– перші 3 місяці після переселення

– підприємці будуть звільнені від сплати за торгове місце;

– наступні 3 місяці – 40% вартості оренди торгового місця;

– наступні 3 місяці – 70% вартості оренди торгового місця;

– наступні 3 місяці – 85% вартості оренди торгового місця.

Читайте також: "Облспоживспілка покриває неофіційну роботу підприємців Луцького Центрального ринку", – Поліщук про мітинг під стінами міськради

Зі свого боку міська рада готова максимально сприяти транспортному сполученню та внести зміни в схему руху існуючих маршрутів, запровадити нові та працювати над змінами в приміські маршрути. Деталі таких змін вказані в проекті меморандуму.

Окрім того, підприємець Любомир Пахолко, який є співвласником Нового ринку та одночасно орендарем частини земельної ділянки на Центральному ринку (0,33 Га) готовий перенести торгові точки з Центрального на Новий ринок одночасно зі всіма іншими підприємцями.

Також готове перенести й торгові місця зі Старого ринку на "Новий ринок" КП "Луцькі ринки".

Перенесення ринку дасть можливість звільнити більшість території площі перед Замком, а незабаром управлінням архітектури буде оголошено загальноукраїнський конкурс на кращу архітектурну концепцію, яка й буде там реалізовуватись", – йдеться в дописі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook