У Луцьку призначили нового очільника департаменту освіти. Ним став директор ліцею №27 та депутат Луцької міської ради Віталій Бондар (фракція «За майбутнє»). 

Читайте також: У місті на Волині з'явиться муніципальна варта

Про це йдеться у розпорядженні мера Луцька від 25 червня. 

«ПРИЗНАЧИТИ БОНДАРЯ Віталія Олексійовича з 1 липня 2021 року на посаду директора департаменту освіти Луцької міської ради як переможця конкурсу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом», – йдеться у розпорядженні. 

Нагадаємо, головною освітянкою Луцька була Зіновія Лещенко. 

Також нещодавно у Луцькраді ліквідували управління освіти і створили департамент освіти. 

Довідка:

Віталій Бондар народився 21 червня 1984 року в смт Іваничі Іваничівського району Волинської області. 

З 2001 р. по 2006 р. навчався у Волинському державному університеті  імені Лесі Українки на історичному факультеті, здобув кваліфікацію історика, викладача історії.

З 2006 р. по 2010 р. навчався в Одеській національній юридичній академії та здобув кваліфікацію юриста. 

Починаючи з 2006 року, займаюсь викладацькою діяльністю, особливу увагу приділяю роботі з обдарованими дітьми. Вихованці постійно є переможцями предметних турнірів, олімпіад з історії та правознавства як на обласному, так і на Всеукраїнському рівні.

Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками Іваничівської районної ради, Іваничівської районної державної адміністрації, Луцької міської ради, Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації.

В 2016 році за перемогу у конкурсі «Учитель року – 2015» у номінації правознавство нагороджений почесною грамотою Верховної Ради України.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook