Квартиру в будинку по вулиці Шопена, 4, що у Луцьку, рішенням Державної виконавчої служби області опечатали, бо власниця не надавала доступ комунальникам, які мали ліквідувати підтоплення.

Читайте також: На Волині працівницю поліклініки підозрюють у розтраті понад 400 тисяч бюджетних коштів

Про це Суспільному Волині розповів Держвиконавець Роман Постоловський.

22 січня до квартири увійшли примусово за рішенням суду. З помешкання на 3-му поверсі три роки тече вода до нижніх приміщень.

Щоб відремонтувати каналізаційні труби, майстрам потрібно було потрапити у квартиру, а власниця їх увесь цей час не впускала.

Головний інженер ЖЕКу Володимир Михайловський розповів, щоб потрапити до мереж потрібно було вибити частину стіни. Сантехніки з’ясували, що текло із каналізаційної труби у двох місцях. Її зняли та замінили. "Ми зараз зробили все, що можливо, але треба було б через 2-3 дні прийти та подивитися на стики, як вони себе ведуть. Але тут же ж знову ми доступу не будемо мати", – каже майстер.

Читайте також: На Волині призначили нового очільника медицини з донецькою реєстрацією

Зі слів держвиконавця Романа Постоловського, квартира буде опечатана, доки не з’явиться її власниця. На момент входження державного виконавця та комунальників до квартири ні господарів, ні їхніх представників на місці не було.


Зазначимо, в лютому 2020 до Суспільного звернулась лучанка Олена Роюк, бо, з її слів, три роки поспіль її оселю затоплюють сусіди. З’ясувати, де протікає та усунути несправність комунальники не можуть, бо їх не пускають до квартири. Олена Роюк подала до суду на свою сусідку. 30 грудня навіть за рішенням суду комунальники не змогли потрапити до кватири на Шопена, 4.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook