У Луцьку перевізник маршруту №26 просить підвищити тариф до 10 гривень.

Читайте також: У Луцьку хочуть продовжити популярний маршрут

Про це стало відомо під час засідання круглого столу, на якому оговорювали проблеми перевезення пасажирів на міському маршруті 26 та 26а, пише ВолиньЮА.

Ініціатором такої зустрічі був депутат Луцькради Володимир Пшибельський. Зокрема, перевізник Богдан Кубовий запевняє, що перевозити надалі пасажирів йому збитково. Не вистачає на зарплати водіям, а також говорить, що працює в збиток.

Володимир Пшибельський попросив у підприємця обґрунтувати та надати дані щодо перевезення пасажирів, витрати та збитки, однак такої інформації перевізник не надав.

Зі слів депутата, до нього звертаються мешканці району Вишкова з проблемою, що міська маршрутка №26 часто їздить з порушенням графіку, а в "години пік" складно виїхати з району в місто.

Читайте також: У Луцьку можливе подорожчання вартості проїзду у тролейбусах

Варто зауважити, що рік тому перевізник зголосився на цей маршрут, проте на сьогоднішній день він відмовляється від нього.

Присутні на круглому столі депутати пропонували пану Богдану надати пропозиції щодо зміни маршруту, щоб отримувати дохід, однак підприємцю це теж не підходить. Основний меседж перевізника − підвищення тарифу на перевезення пасажирів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook