У Луцьку сталася ДТП за участі автомобіля на "євробляхах".
Читайте також: У Луцьку "Audi" врізалася в "Opel", через ДТП утворився затор
На вулиці Стрілецькій у Луцьку, близько 19,45 сталася дорожньо-транспортна пригода за участі авто на іноземній реєстрації.
Про це повідомив власкор "Під Прицілом".
Як зазначають очевидці, автомобіль "Альфа ромео" на іноземній реєстрації рухався по вулиці Стрілецькій на великій швидкості, в результаті чого у нього відірвалось колесо та влетіло в автомобіль "Шкода", який рухався по зустрічній смузі, та у "Фольцваген", який стояв на узбіччі.
Читайте також: На Волині "Audi" на великій швидкості злетіло у кювет (фото)
Автомобілі зазнали незначних механічних ушкоджень.
Постраждалих немає. Деталі згодом.
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
СВ
27.06.2018 20:43:07
Швидкість була шаленна км 20—30, я за ним їхав
НЗ
27.06.2018 20:50:34
:D
Ля ля ля
27.06.2018 20:52:39
Та коли ж ви нарешті зрозумієте винуваті не євробляхи а водії. Все залежить від водія а не від реєстрації авто. Якщо водій уважний і відповідальний то чи бляхи чи наші номера людина буде їхати обережно і ставиться до автомобіля з відповідальністю, а якщо якийсь мажор чи придурок то йому зелено на яких номерах машина
Олег
27.06.2018 21:11:08
Виходить на бляхах одні дибіли катають,що не аварія то бляха.
Андрій
27.06.2018 21:12:25
Повністю вас підтримую.
Люда
28.06.2018 08:27:12
А де гарантія для тих, що їздять обережно, відповідально. Вискочит' євробляха" і...
О, майн гот!
27.06.2018 22:16:47
Ви тупі, чи як? Проблема євроблях, що постраждали дві автівки, а відповідати нікому. Бо - євробляхи. Невже так важко зрозуміти?!
Soratnik
28.06.2018 07:51:36
І знову бляхи. Коли вже почнуть їх утилізовувати? Страшно їздити по дорогах. Що не день, то аварія з дибіла р-н лях прямих.
Анонім
01.07.2018 15:23:05
Сиди сук..а в дома якщо страшно...
Перехожий
01.07.2018 12:24:50
Чого відповідати нікому? Без колеса сів і поіхав? Чи машину залишив і втік?