Під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради розглянуто проєкт рішення "Про демонтаж тимчасових споруд на вул. Словацького, 2". Мова йде про групу тимчасових споруд, які нещодавно розмістили біля готелю "Україна" й ведуть торгівлю різноманітними речами.

Читайте також: У Луцьку знесли незаконно встановлений павільйон

Департамент муніципальної варти підготував відповідні запити в управління містобудування та архітектури та земельних ресурсів. Згідно з отриманою інформацією, проєктно-дозвільна документація на розміщення вказаних тимчасових споруд відсутня, що підтверджується листом управління містобудування та архітектури. Цільове призначення земельної ділянки - для паркування транспорту, - йдеться на сайті міськради.

Відповідно до п.п. 9.3.5 Правил благоустрою м. Луцька малі архітектурні форми та тимчасові споруди, які розміщені (встановлені або збудовані) без відповідної, оформленої в установленому порядку дозвільної документації, з відхиленням від проекту, вважаються самочинно розміщеними малими архітектурними формами, тимчасовими спорудами чи конструкціями, а використання земельної ділянки під ці споруди класифікується, як самовільне зайняття/захоплення землі.

Отже, тимчасові споруди (торговельні намети) біля будинку на вул. Словацького, 2 встановлені без правовстановлюючих та дозвільних документів, а тому підлягають демонтажу. Тож члени виконкому підтримали цей проєкт рішення.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook