У Володимирі-Волинському проведуть коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Читайте також: Мешканці Луцька будуть отримувати єдиний рахунок з QR-кодом за спожиті тепло, воду та вивіз сміття

Про це інформує БУГ.

На сьогоднішній день діють тарифи з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх споживачів, які були встановленні Рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 21.01.2019 №359 і від 23.12.2020 №323 в наступних розмірах:

  • централізоване водопостачання – 12,90 грн/м³ з ПДВ;

  • централізоване водовідведення – 17,94 грн/м³ з ПДВ.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»№2189-VIII від 09.11.2017р., до п. 7 Постанови КМУ №869 від 01.06.2011р. «Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», підприємством проводиться перерахунок тарифів шляхом коригування складових частин структури діючих тарифів у зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2021 р. росту розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 11,0%, розміру мінімальної заробітної плати на 43,8%, зростання вартості сторонніх організацій за підкачку води на 38,7%.

Коригування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків за енергоносії, оплати податків, вчасної виплати заробітної плати, недопущення збитковості підприємства та забезпечення споживачів якісними послугами ти питною водою.

Читайте також: У Луцькому районі мешканці скаржаться, що їх обманює «Волиньгаз»

Пропонуються наступні скориговані тарифи для всіх споживачів:

  • централізоване водопостачання 13,78 грн/м³ з ПДВ;

  • централізоване водовідведення 19,36 грн/м³ з ПДВ.

Підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для соціально незахищених верств населення буде компенсоване державою через монетизацію пільг і субсидій.

УВКГ просить споживачів вчасно розрахуватись за послуги водопостачання та водовідведення. Зауваження і пропозиції щодо скоригованих тарифів на 2021 р. від споживачів приймаються в письмовій формі (кабінет директора) протягом 14 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: 44700, м. Володимир-Волинський, вул. Луцька,211 (управління водопровідно-каналізаційного господарства).

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook