Звільнили з посади начальника Ковельського ремонтного житлово-комунального підприємства №2 Наталію Гейко.

Читайте також: Померла колишній головний бухгалтер луцької лікарні (фото)

Про це пише «Ковель media».

Керуючись рішенням Ковельської міської ради №8/144 від 22 квітня 2021 року «Про реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання» та на підставі наказу №85/К/ТР від 31 травня 2021 року голова комісії з припинення діяльності РЖКП №2, керуючий справами виконавчого комітету міськради Іван Чуліпа підписав персональні попередження всім працівникам РЖКП №2, в тому числі й Наталії Гейко.

"Ремонтне житлово-комунальне підприємство №2 буде реорганізоване, в тому числі скорочується посада, яку Ви займаєте.

Так як, у штатному розписі правонаступника відсутня вакантна посада, яка б відповідала Вашій кваліфікації, пропонуємо Вам переведення на наступні посади, згідно переліку вакантних посад (витяг із штатного розпису РЖКП-1, який буде діяти з 01.07.2021 року).

У разі Вашої згоди на переведення після закінчення двох місячного терміну дня отримання попередження, Вас буде звільнено шляхом переведення до РЖКП-1.

У разі відмови від переведення на запропоновані посади, Вас буде звільнено за п.1 ч.1 ст.40 КЗпП України", – йдеться у персональному попередженні за підписом Івана Чуліпи.

Нагадаємо, Наталія Гейко обіймала посаду начальника РЖКП №2 з червня 2016 року. У 2018 році тодішній міський голова Олег Кіндер продовжив контракт із нею до 30 червня 2023 року. Її діяльність на чолі цього підприємства вже була і досі є у полі зору правоохоронців та судової системи. Так, на початку 2021 року Волинська обласна прокуратура повідомила, що організована група службових осіб Ковельського РЖКП №2 заволоділа майже мільйоном гривень (925 тисяч гривень) шляхом фіктивного працевлаштування осіб та проведення нарахування зарплати.

Більше того, начальницю РЖКП №2 Наталію Гейко вже судили за премії своїй рідній сестрі. Тоді посадовицю визнали винною, але провадження закрили у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.

17 березня 2021 року новий міський голова Ігор Чайка підписав Меморандум про співпрацю з керівниками комунальних підприємств та філій, які надають послуги з газо- та електропостачання, серед них – з Наталією Гейко. Комунальники і так зобов’язані виконувати покладені на них обов’язки та підпорядковуватися мерії. Хто порадив меру підписувати такий сумнівний документ – невідомо.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook