7-місячному Артему Січковському із Турійська потрібна допомога! У хлопчика вроджена вада дихальних шляхів – синдром П’єра Робена. Хвороба досить рідкісна, зустрічається один випадок на 8,5 тисяч. Артемчик не може сам дмхати. За сім місяців дитина уже втретє в реанімації. Зараз Артем з мамою перебувають у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні, повідомляє ІА Аолинські Новини.

Читайте також: Лучанка-сирота потребує допомоги небайдужих у боротьбі зі страшною недугою

Щоб урятувати малюка, потрібно зробити операцію. В Україні лікарі допомогти не можуть, бо не оперують маленьких діток з такими вадами. Однак прооперувати маля зголосилися медики з Польщі. У Кракові така операція вартуватиме 22 тисячі злотих. На лікування хлопчика родина щодня витрачає великі кошти. Сім’я багатодітна: це вже шоста дитина. А крім операції, ще потрібні гроші, щоб перевезти малюка реанімобілем до Польщі. Родина просить допомогти коштами і молитвами.

Мама хлопчика Тетяна Січковська каже, що одразу після народження лікарі не побачили в дитини жодної вади. Рідкісну хворобу виявили уже згодом.

Читайте також: "Кришталеві" дівчатка з Волині потребують допомоги небайдужих

"Спершу казали нам, що це пневмонія, а вже потім встановили правильний діагноз. Зверталися уже і в "Охмадит", і до лікаря Ростислава Валіхновського. Але в Україні оперують тільки тих дітей, яким уже є 10-12 років. Адже дуже високий відсоток летальних випадків. Тому тут за це не беруться. Не будьте байдужими, допоможіть врятувати мого синочка. Повірте, грошей вже немає навіть на підгузки".

Реквізити для переказу коштів: картка Приватбанку 5168757405373046 Січковська Тетяна Миколаївна (мама Артема)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook