У патрульній поліції розповіли про приховування водіями номерних знаків після запуску системи автофіксації порушень ПДР.

Читайте також: У Луцьку патрульні поліцейські протаранили елітний позашляховик "Lexus" (відео)

Перший заступник голови департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook попередив водіїв про можливі наслідки та розповів, як саме виявлятимуть таких порушників.

"Якщо навіть у якийсь спосіб приховується ДНЗ на авто, повністю, або один чи декілька символів і навіть якщо камера автоматичної фіксації не зможе розпізнати знак і зафіксувати це порушення, то відповідальність все одно наступить.

На дорогах є наші патрулі, які завжди можуть зупинити вас за це порушення, а саме: за експлуатацію т/з без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим відсутність номерного знака або якщо він закритий іншими предметами чи забруднений, що не дає змоги чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів.

За це передбачений штраф у розмірі 170 грн. (ч.6. ст.121 КУпАП). Це якщо перший раз. За повторне ж порушення штраф – 255 грн. або громадські роботи і оплатне вилучення транспортного засобу чи без такого!", – зазначив Білошицький.

Читайте також: У місті на Волині "лоб в лоб" зіткнулися два автомобілі (фото)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook