Новим типом вірусу коронавірусу під обряду причастя, коли віряни п'ють вино з однієї ложки, заразитися не можна. Це також не призведе до поширення недуги. Українцям у церкві радять дотримуватися рекомендацій відповідно гігієни і зміцнення імунітету. 

Читайте також: Вчені повідомили, що у коронавірусу з'явилися нові симптоми

Про це митрополит ПЦУ Дмитро Рудюк написав на сторінці в Facebook.

Він закликав не сіяти паніку серед людей і не вигадувати альтернативні способи причащання, бо "ті, хто таке впроваджує, є занепалими і духовно ошуканими християнами".

"Застерігаю вас від того, що всіляка зневага до страшних животворчих Тіла і Крові Господніх, які подаються з Святої Чаші, придумування всяких способів причастя, які заперечують традиційну форму причастя у Православній Церкві, або якісь обмеження в причасті істинних Тіла і Крові Господа Ісуса Христа є нічим іншим, як зневагою, богохульством і відсутністю віри в Господа Ісуса Христа та Його Чесних Тіла і Крові", – наголосив митрополит.

Митрополит також наголосив на важливості дотримання рекомендацій МОЗ і ВООЗ відповідно гігієни і зміцнення імунітету. 

Читайте також: Дружина українця з коронавірусом заявила, що його стан погіршується, – ЗМІ

"Щоб не виникало зайвих запитань, то хочу наголосити на тому, що інших лікарських порад щодо чистоти, гігієни, а також застережень щодо поширення коронавірусу ми не відкидаємо і просимо вірних всіляко їх дотримуватись", – казав мирополит Дмитро Рудюк. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook