17 липня відбулось прибирання стихійного сміттєзвалища на вулиці Львівській в Іваничах.

Читайте також: На Волині горіло стихійне сміттєзвалище (відео)

Зважаючи на численні скарги жителів цієї вулиці, за ініціативи та фінансування Іваничівської селищної ради, там прибрали сміття та навели порядок.

Роботи виконав приватний підприємець Юрій Крась. Про це йдеться на офіційній сторінці Іваничівської селищної ради.

Таким чином вдалось позбутись одного несанкціонованого сміттєзвалища.

"Кожен житель громади мріє жити в чистому, затишному та безпечному населеному пункті, проте забуває, що викидаючи сміття, створює небезпеку для себе та оточуючих. Люди, прибираючи біля своїх будинків, вивозять сміття у не відведені для цього місця, створюючи таким чином стихійні сміттєзвалища у своїх населених пунктах", – повідомляють у повідомленні.

Очільники Іваничівської ОТГ звертаються до місцевих жителів:

"Укладайте угоди на поводження з побутовими відходами з виробничим управлінням житлово-комунального господарства смт Іваничі. Вартість послуги на вивіз сміття з розрахунку на одного мешканця будинку в місяць – 13,72 грн.

Читайте також: Лучани влаштували сміттєзвалище біля контейнера (фото)

Не будьте байдужими, дотримуйтеся елементарних санітарних норм та не викидайте сміття на не відведених для цього ділянках. Адже стихійні сміттєзвалища не тільки створюють занедбаний вигляд населених пунктів громади, а й є джерелом негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook