В Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях через зростання кількості нових хворих на коронавірус на тиждень призупинять роботу розважальної інфраструктури і всіх закладів громадського харчування.

Читайте також: Україна повертається до адаптивного карантину: Ляшко детально розповів про новий "світлофор"

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко у програмі "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна", пише ТСН.

"Якщо проаналізувати спалахи, які є у Чернівецькій, Івано-Франківській, Закарпатській областях – це три області з критичним зростанням кількості випадків, то ми можемо чітко відстежити, що це маршрути, пов’язані з масовим пересуванням у туристичному бізнесі.

Тому ТЕБ та НС на місцевому рівні в середу було прийнято рішення на тиждень призупинити роботу розважальної інфраструктури і всіх закладів громадського харчування", – зазначив він.

Нагадаємо, що коронавірус набирає обертів на заході України. Найінтенсивніше шириться хвороба на Прикарпатті. Туди літаком доправили мобільний шпиталь. Серед устаткування – понад сотня кисневих концентраторів, апарати ШВЛ та інше обладнання для штучної вентиляції легень. 

Читайте також: У п'яти областях України вирішили посилити карантин

Підтримати сусідню область зголосився Львів, мер Андрій Садовий заявив про готовність області прийняти хворих з Івано-Франківщини. Для них виділили 100 ліжок у військовому госпіталі у Винниках.

Головною причиною спалаху захворюваності на COVID-19 в Івано-Франківській області фахівці називають відлуння січневих свят і те, що зараз область стала чи не головною туристичною точкою для українців.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook