Команда президента Володимира Зеленського знайшла заміну генпрокурора України Юрію Луценку.

Читайте також: "Одягнути у браковані бронежилети і на передову": Зеленський хоче люструвати Порошенка і Луценка (відео)

Новим главою відомства планують призначити досвідченого юриста, який давно допомагає самому главі госудрства. Подробиці на своїй сторінці в Facebook розповів блогер Михайло Шнайдер.

Автор публікації пише, що джерела видали плани Володимира Зеленського та його команди щодо кадрових призначень. Зокрема, після виборів стане вакантною посада керівника Генеральної прокуратури, яку зараз очолює Юрій Луценко. За словами інсайдера, його наступником збираються зробити чинного главу Офісу президента – Андрія Богдана.

"Свіжий Інсайд. На сьогоднішній день, команда Володимира Зеленського розглядає кандидатуру Андрія Богдана на посаду генерального прокурора України. Як на мене, то це досить таки непоганий варіант. Досвідчений юрист і адвокат, однозначно краще нинішнього "Геніального Прокурора" – інженера електронної техніки, без юридичної освіти. А як ви вважаєте, друзі?", – звернувся блогер до користувачів мережі.

Читайте також: Брехня Луценка і халтура Ситника: журналісти розповіли про нові деталі розкрадання "оборонки" (відео)

Багато коментаторів схвалили зміщення Юрія Луценка з посади Генерального прокурора. Вони звернули увагу, що на адресу Андрія Богдана йде багато критики. Однак це може свідчити про небезпеку юриста для недоброзичливців на посаді в правоохоронних органах:

"А ПІВДНЯ ?? Назад на нари?"; "Може бути. Час покаже. Звичайно, бруду на Богдана вилили тонну, але це таке…. Зараз все під прицілом"; "Як говорила Фаїна Раневська – молода людина, можете не представлятися. Я про вас стільки гидоти вислухала, що зрозуміла що ви глибоко порядна людина"; "Дивишся на Яценюка і Луценка. Брати кролики бл*ть".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook