Фіналістка четвертого сезону реаліті "Від пацанки до панянки" Вікторія "Боксерша" Альохіна розповіла про свої колишні витівки.

Читайте також: Молода дружина Дмитра Комарова у легкій короткій сукенці зробила подарунок чоловіку (фото)

Виявляється, 18−річна "пацанка" з Краматорська проміняла футбольну кар'єру на галасливі вечірки. Через постійні п'янки Вікторія втратила форму і більше не показувала минулих результатів. Тому довелося попрощатися зі спортом, ише Стайлер.

"Я приповзала в гуртожиток. Не приходила, а саме приповзала. Могла в нічний клуб з ноги заходити. Там був охоронець Юрчик. Після кількох наших гучних вечірок він, бідний, полисів. У нас склянки літали, ми могли танцювати там, де не можна", − зізналася Вікторія.

Можливо, учасниця "Від пацанки до панянки" і продовжувала б таке життя, якби не один сумний випадок.

"Я була на межі життя і смерті. Я брала антибіотики, але це мене не зупинило. В той день ми дуже сильно напилися. Я змішала все, що могла, − пиво, коньяк, самогон... Не пам'ятаю, як відключилася. Мене забрали в лікарню, я впала в кому. Довелося викликати маму з іншого міста", − розповіла "Новому каналу" під час "Пацанського краш−тесту" Альохіна.

Читайте також: Алла Мазур показала, який вигляд має після операції (фото)

Після тієї ситуації дівчина зрозуміла, що потрібно змінюватися, і заповнила заявку на участь у "Від пацанки до панянки". Хоча, зізнається, до кінця не вірила в реальність змін на телепроекті. Однак Віку взяли, вона навіть стала фіналісткою четвертого сезону. І зараз, після проекту, її життя мало нагадує колишнє − "пацанка" переїхала до Києва, помирилася з мамою і більше не вживає алкоголь.

Учасниця "Від пацанки до панянки" впала в кому через пиятику

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook